Przejdź do treści

O mnie

Z wykształcenia jestem lekarzem medycyny (Akademia Medyczna w Poznaniu, Wydział Lekarski) oraz dietetykiem (SGGW w Warszawie, kierunek Dietetyka i Poradnictwo Żywieniowe).
 Nauka o żywieniu oraz jego wpływie na organizm człowieka jest dla mnie szczególnie interesująca. Jestem głęboko przekonana o wpływie racjonalnego, zdrowego odżywiania nie tylko na nasz wygląd, ale przede wszystkim na stan zdrowia i samopoczucie. Jest inwestycją w nas samych oraz w to jak funkcjonuje i będzie funkcjonował w kolejnych latach życia nasz organizm. Dzięki odpowiedniemu żywieniu jesteśmy również w stanie wspomagać leczenie wielu schorzeń dietozależnych oraz poprawiać samopoczucie pacjentów.

 Dodatkowo jestem też wielką pasjonatką zdrowego trybu życia oraz aktywności fizycznej. Ćwiczę, biegam, jeżdżę na rowerze, startuję w zawodach biegowych i czerpię z tego radość. Stąd też bliskie mi są zagadnienia dietetyki sportowej.

 Prywatnie jestem matką dwóch synów. Dbam o ich odpowiednią dietę oraz kształtowanie właściwych nawyków żywieniowych, aby mogli się cieszyć zdrowiem przez długie lata.

 Zapraszam do mojej Poradni Dietetycznej!