Przejdź do treści

Oczami moich pacjentów

„Pani mnie rozpieszcza tą dietą, naprawdę. Te efekty są tylko dlatego, że pierwszy raz w życiu dieta jest dla mnie wielką przyjemnością.”

„Pani Agnieszko, jestem mega zadowolona. Przede wszystkim czuję się rewelacyjnie. Dostałam mega powera :-)”

„Bardzo smacznie mija mi każdy dzień, nie czuję się ociężale i przestałem mieć problem z sennością po posiłku.”

„Już po pierwszym tygodniu waga spadła. Bardzo się cieszę, bo naprawdę długo żadna dieta nie pozwoliła mi drgnąć nawet o kilogram.”

„Dziękujemy za wyczerpujące informacje. Bardzo nam się podobała wizyta i podpowiedzi żywieniowe. Bardzo dziękuję za Pani pracę, podejście i otwartość.”

„Czuję się świetnie! Mam energię. Nic mnie nie boli. Spokojnie wchodzę w rzeczy, w które się nie mieściłam.”

„Kocham być na Pani diecie!”

„Widzę duże zmiany we mnie i w moim podejściu do jedzenia i myślę, że tak już zostanie. Dziękuję Pani Agnieszko. Pani determinacja i motywowanie bardzo mi pomaga.”

„Bardzo dużo Pani zawdzięczam. Dziękuję za wszystko.”

„Bardzo dziękuje za ten rok. Za Pani motywacje, za to że pokazała mi Pani, że można bez spinki i katowania się. Że tylko dzięki Pani nauczyłam się zdrowo jeść i zaczęłam chudnąć. Za uśmiech, za dobre słowo …za motywacje! Za zrozumienie i nie ocenianie. Jest Pani dla mnie w mijającym roku jedna z najlepszych rzeczy jakie mnie spotkały. Dziękuje za -16kg. To niewiarygodne! :)”

„Nie wyobrażam sobie bez Pani diety już życia. Nie mogę za szybko chudnąć, żeby z Panią jeszcze dłuuuuuugo pracować ;)”

„Bardzo udana wizyta. Pani dietetyczka szczegółowo i w jasny sposób zinterpretowała wyniki badania pomiaru składu ciała. Wizyta odbyła się w bardzo miłej atmosferze. Uzyskałam wyczerpujące odpowiedzi na moje pytania dotyczące badania oraz szeroko pojętego odżywiania. W przyszłości zamierzam powtórzyć badanie w tym samym gabinecie i u Pani dietetyk.”

„Dzień dobry, trzymam się 😁 i ćwiczę. Jedzonko jak na razie pyszne. Byłam bardzo zaskoczona makaronem z cukinia, pomidorami i tofu. Wręcz byłam przekonana że będzie fuj bo tofu…, po zjedzeniu stwierdzam, że mogłabym jeść kilka dni pod rząd 😅.”

„Ogólnie bardzo nam nasze menu odpowiada i zostaniemy z nim co najmniej do wizyty. Niektóre przepisy są tak genialne, że zostaną z nami na bardzo długo😊.”

„Profesjonalne, indywidualne podejście do pacjenta, wnikliwy wywiad, empatia. Dieta dopasowana do możliwości i preferencji. Gorąco polecam!!!”

„Powiem tak. Trafiła Pani w punkt. Jadłospis wyglada przepysznie. Aż się nie mogę doczekać aż wrócę od Rodziny i zacznę go stosowac. Dziękuję za wysłuchanie moich potrzeb !!!”